TORTUR DENİZCİLİK TURİZM

Bizlerde deniz sevdası 19. Yüzyılda  Dört kuşak önce Dedelerimizin  Karadeniz’de taka imalatı ile başlamıştır.

Yüzyıllık öykümüzün Dördüncü kuşağıyız .

Ağabeylerim ile  birlikte Haliç’te bulunan tersanemizi 1982 yılında Tuzla’ya taşıdık ve TORGEM Tersanesini kurduk, birlikte çalıştığımız 24  yıllık süreçte çeşitli tonajlardaki  120 gemiyi  Yerli ve Yabancı Armatörler  için inşa ettik. Bu gün bu gemilerin önemli bölümü  dünya denizlerinde bayrak dolaştırmakta ve gurur kaynağımız olmaya devam etmektedir.

Denizdeki  serüvenimizde 2006 yılında rota  değiştirdik, TOR  Şirketleri bünyesinde bulunan  Denizcilik, Gemi Mobilyaları ve Yat İnşa  Dekorasyonu  ile iştigal eden TORTUR DENİZCİLİK TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ni şahsen  devraldım  , o günden bugüne deneyimli kadromuzla , aynı prensipler doğrultusunda  ve üstün kalitede  siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kendimizi kısaca tanıttığımız bu katalogda TORTUR DENİZCİLİK A.Ş ’ nin bugüne kadar imzasını attığı işlerden bazı örnekler  ve referanslar göreceksiniz.

Değerli deniz dostları ; Bu katalogun sizlerle gelecekteki verimli işbirliğimizin başlangıç  noktası olacağı umudu ve inancıyla, pruvanızın neta denizlerinizin  sakin  olmasını dilerim.

Saygılarımla,

Orhan TORLAK

 

Tortur-Senamare-Logo